letní tábor               zimní tábor


Letní tábor 2019

Na realizaci tábora nám letos přispěla Městská část Praha 10. Děkujeme 🙂

Chcete zažít skvělé, neobyčejné a nezapomenutelné prázdniny?
Pojeďte s námi na tábor pro všechny, kdo jsou odvážní, veselí, kamarádští, mají rádi legraci, ale jsou i citliví, někdy smutní nebo samotářští. Uvítáme každého, malé i velké, tlusté i tenké, holky i kluky od 6 do 15 let, protože každý z nás má svojí hodnotu a zaslouží si zažít tohle skvělé dobrodružství!

Termín:  18. – 25. 8. 2019

Místo: Krásné prostředí Orlických hor s krásným jménem (nově budeme bydlet v samostatných

chatkách) Horská chata Radost, Plasnice 124, Deštné v Orlických horách, 517 91.

www.chataradost.cz

Věk: 6 – 15 let

S kým: Vedoucí tábora je Mgr. Eva Richterová (psycholožka zaměřující se na práci s dětmi), celá realizace tábora je však v úzké spolupráci kruhu zkušených terapeutů a lektorů.

„Věříme, že k vzájemnému respektu a vědomí vlastní hodnoty je dobré vést každého již od útlého věku, a proto pořádáme tento jedinečný tábor s důrazem na podporu osobnostního rozvoje dětí.“

Cena: 3 600,- Kč  (platba do 30. 6. 2019) Do konce dubna je potřeba uhradit zálohu ve výši 1500,- Kč na účet č. 1972040319/0800, v.s. rodné číslo dítěte.

Doprava: Společný odjezd z Prahy (pokud byste raději dovezli dítě sami na místo, také je to po dohodě možné).

Přihlášky přijímáme do 24. 5. 2019. Přihláška_2019

Přihlášky a dotazy posílejte E-mailem na: tabor@elio.cz

Ceny tábora se mohou snížit v případě poskytnutí darů, které aktuálně sháníme. Pokud chcete přispět finančně nebo materiálně, případně víte o někom, kdo by tak rád učinil, budeme velmi rádi za sdílení. Dar neziskové organizaci se odepisuje z daní.