Mgr. Šárka Vosyková

Jmenuji se Šárka Vosyková a pomáhám lidem žít radostnější a spokojenější život. Klienti obvykle přicházejí jak s běžnými životními obtížemi, jako jsou vztahové, pracovní či studijní problémy, tak i při hlubších existencionálních krizích a hledání vlastní identity.

Pracuji s dospělými i páry. Plně respektuji subjektivní prožívání každého klienta a společně hledáme cestu k odstranění symptomů a naplněnému a spokojenému bytí. Pracuji jak s vědomou částí klienta, tak i s jeho nevědomím, které se projevuje například sny, chybnými úkony nebo právě symptomy.

Vystudovala jsem filosofickou fakultu obor učitelství angličtiny a zeměpisu a poradenskou psychologii v USA. Letos končím psychoanalytický výcvik u doc. Kocourka v Opočně a pracuji pod supervizí.

Opírám se nejen o principy psychoanalýzy, ale také o všímavost, zpřítomnění, práci s tělem, dechem, emocemi a myslí. Vedu hodiny všímavé jógy, relaxačních technik a imaginací.

Organizuji sebepoznávací pobyty s jógou. Jsem také průvodkyní a učitelkou angličtiny v montessori škole, kde pracujeme s dětmi partnerským, nehodnotícím způsobem. Vycházíme z principu svobody volby a zodpovědnosti za své rozhodování.