Přehled jednodenních a víkendových kurzů konaných v roce 2019:


soft skills kurzy: víkendové kurzy:
22. 4. Pitching 19. – 21. 4. Meditační psychologický víkend
14. 5. Asertivita 26. – 28. 4. Vnitřní dítě jako zdroj síly
27. 5. Sebemotivace 3. – 5. 5. Vztahy hravě a vážně
7. 6. Emoce a konflikty  28. – 30. 6. Sebepoznání a dosahování cílů
18. 6. Time management 19. – 21. 7. Intimita a sexualita
25. 6. Týmová spolupráce 16. – 18. 8. Úspěch, bohatství a štěstí
30. 7. Vyjednávání a argumentace

Prosíme, sledujte výpis aktuálních termínů kurzů, průběžně je aktualizujeme podle zájmu účastníků. Pokud Vás některý kurz zaujal a zrovna není vypsán, i tak se nám ozvěte, je možné, že právě tvoříme nové termíny a přizpůsobíme termín Vašemu zájmu.

přihlašujte se na: kurzy@elio.cz


Praha – převážně jednodenní kurzy soft skills:

Místo konání Praha: Vršovické náměstí 111/2, Praha 10
Harmonogram a cena kurzu: začátek vždy v 9:00 

2 500 Kč, při absolvování více kurzů v daném roce je cena 2 200 Kč. Příprava pro lektory 3 500 Kč.

Pro účastníky výcviku v případě zájmu možnost absolvovat výcvik pro budoucí lektory dané tématiky. Výcvik lektorů probíhá po ukončení kurzu dle aktuálních potřeb a možností skupiny – vysvětlí lektor. Nutno se nahlásit předem!


Studánky, převážně víkendové kurzy:

sto konání: Studánky (Všeruby), Domažlicko
Harmonogram a cena kurzu: veřejnost 2 800 Kč (účastnci více kurzů v daném roce 2 500,-).                 Pá 19:00 hod. – Ne 14:00 hod.

V ceně je ubytování, strava a pitný režim.


Asertivita      

Kurz Vám ukáže praktické asertivní způsoby komunikace, které vedou k efektivnímu řešení komunikačních problémů a kolizí. Naučíte se, jak řešit manipulativní, pasivně agresivní či pasivní chování druhých, jak se obrnit proti citovému vydírání a dbát na svá práva.


Emoce a konflikty

Emoce jsou s konflikty spojené a je dobré umět je při vypjatých situacích řídit. Ukážeme si možnosti, jak zvýšit nebo snížit emocionalitu našeho projevu dle potřeby a jak efektivně řešit konfliktní situace.


Pitching aneb prezentační dovednosti jinak

V USA velice populární, u nás téměř neznámé umění vyjádřit svou myšlenku za minutu a přesvědčit či nadchnout posluchače – také to chcete umět? Tato schopnost se hodí obchodníkům, vyjednavačům, ale v podstatě každému, kdo se chce vyjadřovat jasně, stručně a cíleně.


Vyjednávání a argumentace 

Jak obstát při vyjednávání a argumentaci v těžké situaci (s nadřízeným, s jedinci, co manipulují apod.)? Jak volit správné argumenty ve správnou dobu? Proč mne vždycky napadají ty nejlepší argumenty až po schůzce? Pokud rádi získáte praktické zkušenosti a rady v této oblasti, rádi Vás uvítáme na našem kurzu.


Týmová spolupráce

Jak zvládat týmové procesy a rozvoj týmu se naučíme v tomto kurzu. Identifikujeme týmové role a zkusíme si, jak optimalizovat potenciál, kterým může jednotlivec týmu přispívat k dosažení synergického efektu celé