soft skills kurzy                víkendové kurzy           

Víkendové kurzy:

Aktuální termíny 2019:

  • Sebepoznání a dosahování cílů 15. – 17. 2. ve Studánkách
  • Úspěch, bohatství a štěstí 8. – 10. 3. ve Studánkách
  • Vnitřní dítě 26. – 28. 4. v Praze!

Prosíme, sledujte výpis aktuálních termínů kurzů, průběžně je aktualizujeme podle zájmu účastníků. Pokud Vás některý kurz zaujal a zrovna není vypsán, i tak se nám ozvěte, je možné, že právě tvoříme nové termíny a přizpůsobíme termín Vašemu zájmu.


Místo konání: Studánky (Všeruby), Domažlicko
Harmonogram a cena kurzu: Veřejnost 2 800 Kč. Studenti a účastníci více kurzů v daném roce 2 500 Kč. V ceně je ubytování, strava a pitný režim. Pá 19h – Ne 14h. (není-li uvedeno jinak).


Intimita a sexualita

Chcete poznat, jak tvoříme intimní vztahy se svými známými, kamarády, rodiči, dětmi či partnery?
Chcete zvýšit intimitu v některých z těchto vztahů?

Jak vypadá polarita: intimita – izolace?

Jak souvisí intimita se sexualitou?
Jak sexuální energii využívat v každodenním životě?

Jak plně prožívat naše tělesné schéma, v partnerství prožívat hluboké intimní splynutí i po mnoha letech?
Jak řešit nesoulad v intimní a sexuální oblasti ve vztazích?

Na kurzu jsou vítáni jako jednotlivci i jako páry. 

Lektor: Lukáš Dastlík


Meditační psychologický víkend 
Velice nevšední a jedinečný kurz, který pomáhá uklidnit myšlenky, zažít plnou bdělou koncentraci, prohloubit schopnost soustředění a meditace. Ukázka zenového ústranní s psychologickým výkladem.
Lektor: Lukáš Dastlík

Vztahy hravě a vážně

Pokud vztah nemáte a hledáte, máte a nefunguje, případně nevíte, zda ho ukončit, přijďte na náš kurz a my Vám s tím rádi pomůžeme. Tento kurz je vhodný pro pochopení jakýchkoli vztahových nejasností a nezdarů, nejen partnerských. Nezadaní – pošlete v rámci přihlášky také svůj věk a foto. V případě velkého zájmu budeme vybírat typově vhodné kombinace účastníků pro možné seznámení.

Lektor: Lukáš Dastlík


Sebepoznání a dosahování cílů

Tento kurz nás provede všemi hlavními oblastmi života, které můžeme rozvíjet a tím dosahovat našich osobních i pracovních cílů. Celý víkend se budeme věnovat sobě, konkrétním představám o svém životě a pojmenování cílů v jednotlivých oblastech svého života tak, abychom byli akčními tvůrci toho, co chceme.

Lektor: Lukáš Dastlík


Úspěch, bohatství a štěstí

Spousta lidí má alespoň jednu z těchto charakteristik. Jak je ale propojit a co nejvíce rozvinout v našich životech? Přijďte se to dovědět na náš kurz.

Lektor: Lukáš Dastlík


Vnitřní dítě

Koncept vychází z předpokladu, že stará zranění, bolesti a neuspokojení potřeb v dětství si sebou neseme do dospělosti a stáváme se „dospělým dítětem“ více než dospělým . Zraněné malé dítě v nás může v dospělosti přežívat a a „škodit“.

Cílem kurzu je navázat kontakt s naším vnitřním dítětem a snaha jej uzdravit. Uzdravené vnitřní dítě se stává zdrojem regenerace a vitality či kreativity. Setkání se sebou a svými nezpracovanými emocemi pomáhá vyléčit stará zranění, osvobodit se od starých scénářů a …. začít naplno žít!

Lektorky: Jana Kohnová a Alena Andršová, kurz bude probíhat v Praze!